pon mooduli 20km 1,25 G PX20 +++ sfp mooduli EPON olt PX20 7dBm EPON olt sfp transiiveri

Lühike kirjeldus:

Toote omadused:

Compatible IEEE 802.3ah 1000BASE-PX20 ++ Tõhustatud GEPON taotluse
Applied EPON Olt jaoks ühtse Fiber Kahesuunaline EPON süsteemi
SFP, Single SC pesa, digitaalne diagnoosimisliidese Vastab SFF-8472
purune Digitaalne vastuvõtmine Signaali tugevus tähis (RSSI)
Single 3.3V toiteallikas
operatsioon juhul temperatuur -10 ~ 70 ° C kaubanduslikul
RoHS-6 vastavuse


toote Detail

toote märksõnad

pon mooduli 20km 1,25 G PX20 +++ sfp mooduli EPON olt PX20 7dBm EPON olt sfp transiiveri

1.Absolute suurim hinnangud
parameeter üksus Min. tüüpiline Max.
Toiteallikas V 0 4.2
Storage Ümbritseva õhu temperatuur ° C -40 85
Operatsioonisüsteem Case Temperatuur ° C -40 85
Operating suhteline õhuniiskus % 5 95
Vastuvõtja Vigastatud lävis dBm 0
2.Operating seisukord
parameeter üksus Min. tüüpiline Max.
Toiteallikas V 3.1 3,3 3.5
Tegevuskulud Case Temp C-temp ° C -10 70
Operating suhteline õhuniiskus % 5 95
Edastuskiirus (TX / RX) Gbit / s 1.25
3.Optical Omadused
parameeter üksus

Min.

Typ.

Max.
TX Central Lainepikkus nm

1480

1500
Spektrilaius (-20dB) nm 1
SMSR dB 30
Tähendab Käivitatud Võimsus (Bol) dBm 7

7.5

10
Tähendab Käivitatud Võimsus (TX Off) dBm -39
Extinction suhe (Märkus 1) dB 9
TX Kokku Jitter UI 0,43
Rise / Fall Time (20% -80%) ps 260
Confort 15OMA dB / Hz -115
Optiline tagasi kaotus Tolerance dB -12
Saatja ja dispersiooni karistus (20km G.652)  dB  2.3
TX Optiline Eye Mask Vastab IEEE Std 802.3ah ™ -2004
Saate Lainepikkus nm

1260

1360
Tundlikkus (märkus 2) dBm -33
ülekoormus dBm -6
Dynamic Rang dB 25
Vastuvõtja Threshold Kujunemisaeg ns 250
RX Dynamic Range (Märkus 3) dBm

-30

-6
LOS-Deassert dBm -34
LOS-Assert dBm

-45

SD Hysteresis dB 0,5 6
vastuvõtja Reflektantsuse dB -12
4.Electrical Omadused
parameeter üksus Min. tüüpiline Max.
Toide Praegune mA 300
Andmete sisestamine diferentsiaal Swing mV 200 1600
Andmed impedants Ω 90 100 110
TTL sisendi -Low V 0 0.8
TTL sisendi -High V 2.0 VCC
TTL väljund -Low V 0 0.4
TTL väljund -High V 2.4 VCC
Andmed diferentsiaalse väljundsignaali Swing mV 400 1600
Los Assert aeg ns 500
Los Deassert aeg ns 500
5.Applications ja lahused
EPON olt PX20 20km 1,25g PX20 + EPON olt sfp transiiveri GEPON olt sfp
EPON olt PX20 20km 1,25g PX20 + EPON olt sfp transiiveri GEPON olt sfp
EPON olt PX20 20km 1,25g PX20 + EPON olt sfp transiiveri GEPON olt sfp
EPON olt PX20 20km 1,25g PX20 + EPON olt sfp transiiveri GEPON olt sfp

  • Eelmine:
  • Järgmine:

  • Kirjutage oma sõnum siia ja saatke see meile