• sales@hdv-tech.com
 • 24H онлајн услуга:
  • 7189078c
  • sns03
  • 6660e33e
  • YouTube 拷贝
  • инстаграм

  производи

  titlbg

  Длабоко прилагодување од 1-9 нивоа
  Задоволете ги потребите на клиентите
  24-часовна професионална техничка поддршка
  ВИП 1 до 1 услуга

  Длабоко прилагодување од 1-9 нивоаЗадоволете ги потребите на клиентите24-часовна професионална техничка поддршкаВИП 1 до 1 услуга
  Провери сега
  • OLTсо Интелигентно управување со мрежата

   <span class=OLTсо Интелигентно управување со мрежата">
   • Хуманизиран веб-менаџмент
   • Приватен интелигентен OMCI протокол
   • Автоматски приклучок
   • Целосно функционален протокол за управување со слој L3
   Провери сега
  • Рутерза Автоматско вмрежување со ONU

   <span class=Рутерза Автоматско вмрежување со ONU">
   • Уникатно автоматско мрежно поврзување со лесно ONU
   • АПП е достапна
   • 360° покриеност со WiFi на целата куќа
   • Поддршка за управување со веб UI
   Провери сега
  • Компатибилен со целосна инспекцијаSFP

   <span class=Компатибилен со целосна инспекцијаSFP">
   • Поддршка за типови на брендови SWITCHES
   • CWDM / DWDM материјали на високо ниво на залиха
   • Усогласете се со различни сертификати
   Провери сега
  • Прекинувачисо Молња-брза конфигурација

   <span class=Прекинувачисо Молња-брза конфигурација">
   • 10 / 100 / 1000M приспособливо појавување
   • Различни POE стандарди се опционални
   • Поддршка за прилагодување на специјалната функција
   Провери сега

  предности на компанијата

  brand_box_pic01
  • Прилагодено + Технологија Експертски тим за ДНК со две јадра

   Глобално самостојно креирано ONU длабоко прилагодување, хардвер + софтвер + ИД + производствени линии до 9 длабоки системи за прилагодување.

  • „Фитинг соба“ развиена од технолошка соработка

   Од дизајн на изглед - > дизајн на структура - > дизајн на функции - > дизајн на софтвер - > дизајн на калапи, тридимензионалното заедничко истражување и развој со едно застанување им помага на претпријатијата да ги надградуваат своите производи повторливо.

  • Фокусирајте се само на опремата за пристап со оптички влакна ODM, а не преку линии

   HDV е роден за прилагодување на ODM.Не правете брендови, потпишувајте договори за стратешка соработка, не контактирајте директно со крајните клиенти и не вклучувајте индустрии нагоре и надолу.Верувањето на HDV е да го направи едноставниот бизнис не комплициран.

  • „ХДВ“ едношалтерска услуга

   Фабриката на HDV е ваша фабрика - им помага на клиентите да обезбедат надворешна поддршка за фабричка проверка и целосно следење и услуги за поддршка, HDV обезбедува 10 нивоа на услужна содржина за придружба на OEM.

  • Правилно производство и испорака

   Модуларен инвентар порибување, нула време на испорака;целосно дигитален и интелигентен систем за следење на производството;

  • „Тренерите“ на пат кон брендирање

   Им помагаме на компаниите да ги инкубираат техничките таленти, OEM производите, линиите за склопување и на крајот да помогнат во брендирањето, маркетингот и производството како групна компанија.

  • sales@hdv-tech.com
  • 24H онлајн услуга:

  Последни вести

  • 01 22 ноември

   Жичени и безжични мрежи

   Во денешното општество, Интернетот навлезе во сите аспекти од нашиот живот, од кои жичната мрежа и безжичната не...
   Прочитај повеќе
  • 31 22 октомври

   Статички VLAN

   Статичните VLAN се нарекуваат и VLAN базирани на порти.Ова е за да одредите која порта припаѓа на кој VLAN ID.Од физички план,...
   Прочитај повеќе
  • 29 22 октомври

   EPON Vs GPON Кој да се купи?

   Ако не сте свесни за разликите помеѓу EPON и GPON, лесно е да се збуните додека купувате.Преку...
   Прочитај повеќе

  ПАРТНЕРИ

  веб聊天