• sales@hdv-tech.com
 • Shërbimi Online 24h:
  • 7189078c
  • sns03
  • 6660e33e
  • youtube 拷贝
  • instagram

  produkteve

  titlbg

  Përshtatje e thellë e nivelit 1-9
  Plotësoni nevojat e klientëve
  Mbështetje teknike profesionale 24 orëshe
  Shërbimi VIP 1 deri në 1

  Përshtatje e thellë e nivelit 1-9Plotësoni nevojat e klientëveMbështetje teknike profesionale 24 orësheShërbimi VIP 1 deri në 1
  Kontrolloje tani
  • OLTme Menaxhimi Inteligjent i Rrjetit

   <span class=OLTme Menaxhimi Inteligjent i Rrjetit">
   • Menaxhimi i humanizuar i uebit
   • Protokolli inteligjent privat OMCI
   • Prizë automatike
   • Protokolli i menaxhimit të shtresave L3 me funksion të plotë
   Kontrolloje tani
  • Ruteripër Rrjetëzimi automatik me ONU

   <span class=Ruteripër Rrjetëzimi automatik me ONU">
   • Unik rrjetë automatike me rrjetë të lehtë ONU
   • APP në dispozicion
   • Mbulim WiFi në të gjithë shtëpinë 360°
   • Mbështet menaxhimin e ndërfaqes së uebit
   Kontrolloje tani
  • Inspektimi i plotë i pajtueshëmSFP

   <span class=Inspektimi i plotë i pajtueshëmSFP">
   • Mbështetni llojet e markave SWITCHES
   • Materiale të nivelit të lartë CWDM / DWDM në magazinë
   • Pajtohuni me çertifikata të ndryshme
   Kontrolloje tani
  • Çelësatme Konfigurimi i shpejtë rrufe

   <span class=Çelësatme Konfigurimi i shpejtë rrufe">
   • Përputhja adaptive 10 / 100 / 1000M
   • Standarde të ndryshme NP janë opsionale
   • Mbështet personalizimin e funksioneve speciale
   Kontrolloje tani

  avantazhet e kompanisë

  marka_box_pic01
  • Ekipi i ekspertëve të ADN-së me dy bërthama me porosi + Teknologji

   Përshtatje e thellë ONU e krijuar vetë, harduer + softuer + ID + linja prodhimi deri në 9 sisteme të personalizimit të thella.

  • "Dhoma e montimit" e zhvilluar nga bashkëpunimi teknologjik

   Nga dizajni i pamjes -> dizajni i strukturës -> dizajni i funksionit -> dizajni i softuerit -> dizajni i kallëpeve, Kërkimi dhe zhvillimi bashkëpunues tre-dimensional me një ndalesë i ndihmon ndërmarrjet të përmirësojnë produktet e tyre në mënyrë të përsëritur.

  • Fokusohuni vetëm në pajisjet e aksesit të fibrave optike ODM, jo nëpër linja

   HDV ka lindur për personalizimin ODM.Mos bëni marka, mos nënshkruani marrëveshje bashkëpunimi strategjik, mos kontaktoni drejtpërdrejt klientët fundorë dhe mos përfshini industritë e sipërme dhe të poshtme.Besimi i HDV-së është ta bëjë biznesin e thjeshtë jo të komplikuar.

  • Shërbimi me një ndalesë "HDV".

   Fabrika e HDV është fabrika juaj - duke ndihmuar klientët të ofrojnë mbështetje për inspektimin e jashtëm të fabrikës dhe shërbime të plota të gjurmimit dhe mbështetjes, HDV ofron 10 nivele të përmbajtjes së shërbimit për të shoqëruar OEM.

  • Prodhimi dhe shpërndarja e duhur

   Çorape modulare të inventarit, dorëzimi në kohë zero;sistem gjurmimi plotësisht dixhital dhe inteligjent i prodhimit;

  • "Trajnerët" në rrugën e markimit

   Ne ndihmojmë kompanitë të inkubojnë talentet teknike, produktet OEM, linjat e montimit dhe përfundimisht të ndihmojnë në markimin, marketingun dhe prodhimin si kompani grupore.

  • sales@hdv-tech.com
  • Shërbimi Online 24h:

  lajmet e fundit

  • 01 22 nëntor

   Rrjetet me tela dhe pa tela

   Në shoqërinë e sotme, interneti ka depërtuar në të gjitha aspektet e jetës sonë, prej të cilave rrjeti me tel dhe pa tel ne...
   Lexo më shumë
  • 31 22 tetor

   VLAN statike

   VLAN-et statike quhen gjithashtu VLAN të bazuara në port.Kjo është për të specifikuar se cila port i përket cilit ID VLAN.Nga niveli fizik,...
   Lexo më shumë
  • 29 tetor 22

   EPON vs GPON Cilin për të blerë?

   Nëse nuk jeni të vetëdijshëm për ndryshimet midis EPON dhe GPON, është e lehtë të ngatërrohesh gjatë blerjes.Përmes...
   Lexo më shumë

  PARTNERËT

  web聊天