Rreth Nesh - Shenzhen HDV Phoelectron Technology LTD

Rreth Nesh

Shenzhen HDV Photoelectron Technology Ltd. themeluar në vitin 2012, është një prodhues profesional i angazhuar në kërkimin, zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin e modulit marrës 1 * 9, moduleve SFP, konvertuesve të mediave, ONU, OLT. Ne jemi të vendosur në Shenzhen me qasje të përshtatshme transporti. Të përkushtuar ndaj kontrollit të rreptë të cilësisë dhe shërbimit të vëmendshëm të klientit, anëtarët tanë të stafit me përvojë janë gjithmonë në dispozicion për të diskutuar kërkesat tuaja dhe për të siguruar kënaqësinë e plotë të klientit. Në vitet e fundit, kompania jonë ka prezantuar një seri pajisjesh të përparuara duke përfshirë makinerinë automatike të bashkimit me lazer, instrumentin e diagramit të syve, oshilloskopin. Përveç kësaj, ne kemi marrë certifikata ROH S, SGS, TUV. Shitje e mirë në të gjitha qytetet dhe provincat përreth Kinës, veçanërisht pasi modulet marrës 1 * 9 i ofrojnë markës së famshme T P- Link. Produktet tona eksportohen gjithashtu për klientët në vende dhe rajone të tilla si India, Suedia, Ukraina, Rusia, Brazili, Franca dhe kështu me radhë, si Azia e Jugut, Amerika e Jugut, Afrika dhe Evropa Lindore. Ne gjithashtu i mirëpresim urdhërat OEM dhe ODM. Nëse zgjedhni një produkt aktual nga katalogu ynë ose kërkoni ndihmë inxhinierike për aplikimin tuaj, mund të flisni me qendrën tonë të shërbimit ndaj klientit për kërkesat tuaja të burimit. Shpresoj se ne mund të ofrojmë produktet dhe shërbimet më të mira për ju!

biaoti

Ekspozita e 45-të Irlandeze 2019

Ekspozita e 31-të Rusi 2019

Ekspozita e 21-të Shenzhen 2019

Konvergjenca e 27-të Indi 2019

Ekspozita e 9-të e Brazilit 2019

Ekspozita e Indisë 2018

biaoti2

google01 (6)

google01 (6)

google01 (6)

google01 (6)

google01 (3)

google01 (3)

1 证书
证书