• Giga@hdv-tech.com
  • Ọrụ ntanetị 24H:
    • 7189078c
    • sns03
    • 6660e33e
    • youtube 拷贝
    • instagram
    Akụkọ gbasara ụlọ

    Ọmụma

    • Site na Admin / 04 Mar 23 /0Okwu

      Kedu ihe bụ ONU (Optical Network Unit) na kedu ihe nkọwapụta?

      Kedu ihe bụ ONU?Taa, ONU bụ ihe a na-ahụkarị na ndụ anyị.Njikọ netwọk nke onye ọrụ arụnyere n'ụlọ onye ọ bụla bụ nke a na-akpọ Optical Modem, nke a makwaara dị ka ngwaọrụ ONU.Ejikọrọ netwọk nke onye ọrụ na ngwa anya, wee jikọọ na ọdụ ụgbọ mmiri PON nke...
      Kedu ihe bụ ONU (Optical Network Unit) na kedu ihe nkọwapụta?
      GỤKWUO
    • Site na Admin / 09 Dec 22 /0Okwu

      Kedu otu esi ahọrọ modul anya?

      Mgbe anyị na-ahọrọ modul ngwa anya, na mgbakwunye na ngwugwu bụ isi, nnyefe nnyefe, na ọnụego nnyefe, anyị kwesịkwara ịṅa ntị na ihe ndị a: 1. Ụdị Fiber ụdị nwere ike kewaa n'ime otu-mode na multi-mode.Ogologo wavelength nke etiti nke otu mode optical modu...
      Kedu otu esi ahọrọ modul anya?
      GỤKWUO
    • Site na Admin / 01 Nov 22 /0Okwu

      Wired na ikuku netwọk

      N'ime ọha mmadụ nke oge a, ịntanetị abanyela n'akụkụ niile nke ndụ anyị, nke netwọk ikuku na netwọk ikuku kacha mara amara.Ka ọ dị ugbu a, netwọkụ eriri USB kachasị ama bụ Ethernet.Mana site na mmepe nke teknụzụ, netwọk ikuku na-abanye n'ime ndụ anyị ...
      Wired na ikuku netwọk
      GỤKWUO
    • Site na Admin / 31 Ọkt 22 /0Okwu

      VLAN static

      A na-akpọkwa VLAN static VLANs ọdụ ụgbọ mmiri.Nke a bụ ịkọwapụta ọdụ ụgbọ mmiri bụ nke VLAN ID.Site na ọkwa anụ ahụ, ị ​​nwere ike ịkọwa ozugbo na LAN etinyere kwekọrọ na ọdụ ụgbọ mmiri ozugbo.Mgbe onye nchịkwa VLAN na mbụ haziri mmekọrịta kwekọrọ n'etiti...
      VLAN static
      GỤKWUO
    • Site na Admin / 29 Ọkt 22 /0Okwu

      EPON Vs GPON Kedu nke a ga-azụta?

      Ọ bụrụ na ịmaghị maka ọdịiche dị n'etiti EPON Vs GPON ọ dị mfe inwe mgbagwoju anya mgbe ị na-azụrụ ihe.Site n'isiokwu a ka anyị mụta ihe bụ EPON, gịnị bụ GPON, na nke a ga-azụta?Kedu ihe bụ EPON?Ethernet pasive optical network bụ n'ụzọ zuru ezu ụdị acronym ...
      EPON Vs GPON Kedu nke a ga-azụta?
      GỤKWUO
    • Site na Admin / 29 Ọkt 22 /0Okwu

      Echiche nke VLAN (Virtual LAN)

      Anyị niile maara na n'otu LAN, njikọ hub ga-emepụta ngalaba esemokwu.Mgbe n'okpuru mgba ọkụ, enwere ike idozi ngalaba esemokwu, a ga-enwe ngalaba mgbasa ozi.Iji dozie ngalaba mgbasa ozi a, ọ dị mkpa ịmebata ndị na-anya ụgbọ ala iji kewaa LAN dị iche iche n'ime ụdị dị iche iche ...
      Echiche nke VLAN (Virtual LAN)
      GỤKWUO
    123456Ọzọ >>> Peeji nke 1/46
    web聊天