• Giga@hdv-tech.com
  • 24H lawelawe pūnaewele:
    • 7189078c
    • sns03
    • 6660e33e
    • youtube 拷贝
    • instagram

    WIFI5 mea hoʻokele 1200M T8

    ʻO ka wehewehe pōkole:

    Hoʻolālā kūikawā ʻia ka T8 no ke kūkulu ʻana i nā ʻōnaehana Wi-Fi home akamai.Me ka 1167Mbps dual-frequency concurrent Wi-Fi a me hoʻokahi kaomi hoʻohui 'akomi hana, hiki i ka T8 ke hoʻokō maʻalahi a maikaʻi hoʻi i ka uhi Wi-Fi, ʻoiai ma nā kūlana ʻohana nui a me nā papa he nui.Ma ka manawa like, kōkua ka hana hoʻokele uea i ka hoʻololi ʻana i nā kumu hōʻailona maikaʻi aʻe, a e ʻae iā ʻoe e noho pili a hauʻoli i ka Wi-Fi kiʻekiʻe ma kou home.ʻO ka hui hui T8 he mea kūpono ia no ka ʻohana nui, ka home multi-floor home high-speed Wi-Fi.


    Huahana Huahana

    Nā ʻāpana

    wehewehe kikoʻī

    Huahana Huahana

    zxcasdasdsada1
    zxcasdasdsada2
    zxcasdasdsada3
    zxcasdasdsada4
    zxcasdasdsada5
    zxcasdasdsada6
    zxcasdasdsada7
    zxcasdasdsada8
    zxcasdasdsada9

    Hoʻohālike T8
    ʻO ka protocol wireless wifi5
    Wahi noi 201-300m²
    awa komo WAN awa ʻo Gigabit Ethernet
    ʻAno 1WAN+4LAN+2WIFI
    ʻAno Alaula uwea ole
    Hoʻomanaʻo (SDRAM) 128 MByte
    Waihona (FLASH) 16 MByte
    Laki uila 1167Mbps
    E kākoʻo paha iā Mesh kākoʻo
    Kākoʻo IPv6 kākoʻo
    LAN puka puka 10/100/1000Mbps hoʻololi
    Kākoʻo pūnaewele IP kūmau, DHCP, PPPoE, PPTP,
    L2TP
    ʻenehana 5G MIMO /
    Antenna 2 antenna kūloko
    Kaila hooponopono UI pūnaewele/mobile
    Pānaʻi pinepine 5G/2.4G
    Pono ʻoe e hoʻokomo i kahi kāleka no

     

    Nā kikoʻī                                                                                 
    Laulā pinepine 2.4~2.4835GHz
    5.1505.250GHz5.725~5.850GHz
    Kūleʻa uila IEEE 802.11ac IEEE 802.11aIEEE 802.11n IEEE 802.11gIEEE 802.11b IEEE 802.11s
    Ikepili 2 1000Mbps LAN awa
    1*1000Mbps WAN awa
    Laki hoʻouna 2.4G: a hiki i 300Mbps
    5G: a hiki i ka 867Mbps
    Lako ikehu 12V DC/1A Mana puka 2.4GHz<20dBm
    5GHz<20dBm
    pihi 1 pihi Mesh/RST Palekana Uolea WPA/WPA2 Huipuia
    kukui hōʻike LED 1 kukui kūlana (ʻulaʻula/ʻalani/'ōmaʻomaʻo) Palekana Uolea WPA/WPA2 Huipuia
    Anana 89x89x68.5 mm Antenna 2 antenna ʻelua-band kūloko
    Pūʻolo maʻiʻo T8 Alaula Alaula*1
    Mea hoʻopili mana*1 Uila Ethernet*1 Ke alakaʻi hoʻokomo wikiwiki*1
    Kaiapuni hana Ka mahana hana: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ℉ ~ 104 ℉)
    Ka mahana mālama: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40F ~ 158 ℉) Ka haʻahaʻa hana: 10% ~ 90% non-condensing Ka haʻahaʻa mālama: 5% ~ 90% non-condensing

    nui o ka huahana

    Nā kikoʻī paʻa
    hoʻopaʻapaʻa -2Waka hoʻokahi o 1,000 Mbps LAN-1Waka hoʻokahi o 1,000 Mbps WAN
    kumu - 12VDC / 1 A
    pihi kaomi -1 hoʻokahi ʻO ka pihi kaomi Mesh / RST-1 pihi mana kanaka
    kukui hoʻokele 1 Māmā Mokuʻāina (ʻulaʻula / ʻAlani / ʻōmaʻomaʻo)
    antenna -2 kū hoʻokahi i loko o nā ʻano ʻelua alapine ʻelua
    Nā ana (long x, laula x, kiʻekiʻe) -89 x 89 x 68.5 mm
    Nā palena ʻole
    Nā kūlana uila - IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g ,IEEE 802.11n, IEEE 802.11s
    laula pinepine - 2.4~2.4835GHz- 5.150-5.250GHz,5.725~5.850GHz
    Laki uila - 2.4GHz: A hiki i 300Mbps- 5GHz: A hiki i 867Mbps
    mana puka - 2.4GHz < 20dBm
    - 5GHz < 20dBm
    Palekana uila - WPA/WPA2 Huipuia
    ka loaa ana o ka noonoo 2.4G: 11b: <-81dbm;11g: <-68dbm;11n: HT20<-65dbm HT40: <-62dbm5G: 11a:<-68dbm;

    11n : HT20<-65dbm HT40: <-62dbm

    11ac : <-51dbm

    hana lako polokalamu
    hoʻohālike ʻōnaehana -Kōnaehana mesh
    ʻaoʻao home - Nā hoʻonohonoho wikiwiki - Nā hoʻonohonoho kumu - Nā hoʻonohonoho kiʻekiʻe-LED-puka-hoʻomaka hou
    Mesh networking -Mesh Networking-Mesh topology-Roaming-Paʻa hale hana
    hoʻonohonoho pūnaewele - Nā hoʻonohonoho hoʻonohonoho pūnaewele-Nā hoʻonohonoho LAN-ka hoʻopaʻa ʻana i ka IP / MAC- Nā hoʻonohonoho DDNS-nā hoʻonohonoho IPTV-nā hoʻonohonoho IPv6
    Ala ala - IP Static, DHCP, PPPoE, PPTP, L2TP
    Nā hoʻonohonoho uila - Nā hoʻonohonoho kumu - Pūnaewele kipa (Multi-SSID)
    Manaʻo nā mākua -MAC e pili ana i ka mana manawa pūnaewele
    QoS - WAN i luna / iho ka wikiwiki wikiwiki, IP address-based bandwidth control
    palekana -Kāna MAC-IP / awa kānana-URL kānana
    NAT -Virtual Server (port forwarding) -DMZ- VPN komo
    hooponopono -Hoʻonui i ka firmware-Hoʻonohonoho manawa-Hoʻokele mamao- Nā hoʻonohonoho ʻōlelo huna-hoʻomaka hou i ka papa kuhikuhi-system log, etc
    ʻē aʻe
    ʻO ka waihona ʻike -T8 Mea hoʻolele uila * 1-Ka mea hoʻopili mana * 1-Uila Ethernet * 1-Alakaʻi hoʻokomo wikiwiki * 1

    Hoʻomaopopo: E lawe i ka pūʻolo ʻāpana ma ke ʻano he laʻana. (He 2 i loko o ka 1 a me 3 i loko o ka 1 ʻeke kēia huahana, i helu ʻia ma luna no ka ʻike wale nō.)

    kaiapuni -Ka mahana hana: 0 ℃ ~40 ℃ (32 ℉ ~ 104 ℉)-Panahana mālama: -40 ℃ ~70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉)-Ke haʻahaʻa hana: 10% ~ 90% non-condensation-Ka haʻahaʻa waihona: 5% ~ 90% non-condensation

    ʻO ka Wi-Fi 1,167 M Kiʻekiʻe

    Hoʻohana ka T8 i ka hanauna hou o IEEE 802.11ac maʻamau, me nā helu kelepona a hiki i 1,167 M bps, a ua hoʻopaʻa ʻia no ke mele, wikiō HD, a me nā pāʻani pūnaewele.

    Hoʻokahi kaomi pūnaewele Mesh

    E kaomi wale i ke kī "T" ma ka hāmeʻa a e hoʻopili ʻia nā T6 ʻē aʻe a pau, ke kūkulu ʻana i kahi ākea o nā ʻupena uila akamai e hoʻokō i kāu mau pono no ka hoʻohui ʻana i nā uʻi ma luna o nā pahu he nui.Inā he "hoʻonohonoho paʻa" ke kūʻai ʻana, ʻo ka hui pūnaewele paʻamau o ka hale hana, ʻaʻole pono e hoʻonohonoho hou i ka lima, hiki ke hoʻohana i ka mana.

    ʻO ka holoholo ʻana ma ka ʻāina

    Kākoʻo i ka holo ʻokoʻa holoʻokoʻa holoʻokoʻa, hoʻololi ʻakomi i ka hōʻailona uea ʻole kiʻekiʻe, pili lōʻihi i ka Wi-Fi kiʻekiʻe, heʻenalu pūnaewele me ka pau ʻole.

    Hoʻopili uea piha-gigabit, hoʻihoʻi ʻole ʻia ka ʻupena fiber optical

    Hāʻawi kahi awa gigabit WAN a me nā awa LAN gigabit ʻelua i ka hoʻohui pūnaewele ultra-wikiwiki, e lawe mai ana i ka ʻike kele pūnaewele like me kahi pilina fiber kiʻekiʻe, a he kūpono ia no nā mea hoʻohana i ka fiber broadband e hoʻohana ana i ka 200Mbp a i ʻole.

    ʻO MU-MIMO a me ka beamforming e hoʻomaikaʻi i ka pono bandwidth

    Me ka ʻenehana Wave2 MU-MIMO a me Beamforming, hiki i ka T8 ke kamaʻilio like me nā mea he nui, a me ke kākoʻo e hoʻouna nui i nā hōʻailona i nā mea pili uila, e like me nā smartphones, papa, a me nā kamepiula, no laila e hoʻomaikaʻi nui ai i ka pono bandwidth a me ka ʻike Wi-Fi. .

    kākoʻo IPTV

    ʻO IPTV kekahi o nā hana pono loa no nā mea hoʻohana, hiki i nā mea hoʻohana ke koho i nā polokalamu wikiō i hāʻawi ʻia e ka bandwidth kiʻekiʻe-wikiwiki pūnaewele pūnaewele ma ka makemake, lawe mai i nā mea hoʻohana i kahi Wi-Fi maikaʻi loa a me ka ʻike multimedia.ʻO ke kākoʻo no ka protocol IPv6 hou loa ʻo IPv6 he hanauna hou o ka protocol Internet e hiki ke ʻike naʻauao i nā polokalamu ma ka Pūnaewele.Loaʻa iā ia ka nui o ka helu wahi, ʻoi aku ka maikaʻi o ka hoʻouna ʻana, a me ka palekana ma mua o IPv4.

    Kākoʻo i ka mana makua, e hoʻokō i ka ʻike pūnaewele olakino

    Hiki i nā mākua ke hoʻonohonoho i ka manawa pūnaewele i ʻae ʻia, e hoʻokele pono i ka manawa pūnaewele o nā polokalamu, ʻoi aku ka maʻalahi o nā mākua e hoʻomalu i ka manawa pūnaewele o kā lākou mau keiki.

    ʻO ka hoʻokaʻawale ʻana a me ka malihini, ʻoi aku ka palekana o ka hōʻailona

    Kākoʻo i ka pūnaewele malihini kipa, ka pūnaewele hoʻokipa a me ka hoʻokaʻawale ʻana i nā malihini kipa, ʻaʻole kūpono wale no nā malihini e kipa aku i ka Pūnaewele, akā no ka hōʻoia ʻana i ka palekana o ka pūnaewele uea, ʻoiai e hoʻohana ana i ka bandwidth.

    http://itotolink.ʻO ka inoa kikowaena pūnaewele ke komo

    E ʻae i nā mea hoʻohana e hele i ka pūnaewele pūnaewele www.itotolink.ʻO ka ʻupena ka hoʻonohonoho ʻana i ke alalai e maʻalahi ai ka mea hoʻohana e hoʻomanaʻo.

    E hoʻohana i ke kelepona UI a me ka APP no ka hoʻonohonoho wikiwiki

    Hiki iā ʻoe ke hoʻohana i kahi kelepona kelepona kikoʻī a i ʻole TOTOLINK Router APP i loko, manawa pōkole loa.Hāʻawi kēia APP iā ʻoe e hoʻokele i kāu hoʻonohonoho pūnaewele mai kekahi polokalamu Android a IOS paha.

    Nā hiʻohiʻona huahana

    Hoʻokō i nā koina Wi-Fi IEEE 802.11ac wave2 He 867Mbps ma ka 5GHz a me 300Mbps ma ka pūʻali 2.4GHz, me ka wikiwiki pālua ʻelua o 1,167 M bps Hoʻokahi kaomi Mesh pūnaewele Kākoʻo no ka ʻoihana pūnaewele lehulehu e hoʻokō i ka Wi- ʻO ka uhi ʻana o Fi ka hele ʻole ʻana e kōkua i nā mea hoʻohana e hoʻololi maʻalahi i nā kumu hōʻailona ikaika loa MU-MIMO a me Beamforming kōkua i ka hoʻouna ʻana i nā hōʻailona uila a hoʻomaikaʻi i ka pono bandwidth Piha Gigabit WAN a me nā awa LAN no ka hoʻoili ʻikepili kūpono Kākoʻo no DHCP, static IP, PPPoE, PPTP a me L2TP, Hāʻawi nā hiʻohiʻona Broadband i kahi WPA / WPA2 hybrid security QoS: IP address-based bandwidth control ʻO ka hiʻohiʻona IPTV e hiki ai ke leʻaleʻa i nā kiʻiʻoniʻoni pūnaewele ma ka home IPv6 hāʻawi i ka nui o ka helu wahi, ka wikiwiki hoʻolaha wikiwiki, a me ka palekana kiʻekiʻe Hiki i ka Mana Mākua ke hana i kahi kaiapuni pūnaewele palekana a olakino no ʻO kāu keiki hoʻokipa a me ka hoʻokaʻawale malihini, ʻoi aku ka palekana o ka hōʻailona -E maʻalahi e hoʻonohonoho a hoʻokele me ka mobile UI a me TOTOLINK APP

    E kākau i kāu leka ma aneʻi a hoʻouna mai iā mākou
    pūnaewele聊天