• Giga@hdv-tech.com
  • Shërbimi Online 24h:
    • 7189078c
    • sns03
    • 6660e33e
    • youtube 拷贝
    • instagram

    Ruteri WIFI5 1200M T8

    Përshkrim i shkurtër:

    T8 është projektuar posaçërisht për ndërtimin e sistemeve të zgjuara Wi-Fi në shtëpi.Me funksionet e njëkohshme Wi-Fi me frekuencë të dyfishtë 1167 Mbps dhe funksionet e lidhjes automatike me një klikim, T8 mund të arrijë lehtësisht dhe me efikasitet mbulimin Wi-Fi, edhe në situata të mëdha familjare dhe me shumë kate.Në të njëjtën kohë, funksioni i roaming me valë ndihmon në shkëmbimin e burimeve më të mira të sinjalit dhe ju lejon të qëndroni të lidhur dhe të shijoni Wi-Fi me shpejtësi të lartë në shtëpinë tuaj.Kombinimi i kombinimit T8 është ideal për mbulimin me Wi-Fi me shpejtësi të lartë në shtëpi me shumë kate dhe familje të mëdha.


    Detajet e produktit

    Parametrat

    Pershkrim i detajuar

    Etiketat e produktit

    zxcasdasdsada1
    zxcasdasdsada2
    zxcasdasdsada3
    zxcasdasdsada4
    zxcasdasdsada5
    zxcasdasdsada6
    zxcasdasdsada7
    zxcasdasdsada8
    zxcasdasdsada9

    Model T8
    Protokolli me valë wifi5
    Zona e aplikimit 201-300 m²
    Porta e hyrjes WAN Porta Gigabit Ethernet
    Lloji 1WAN+4LAN+2WIFI
    Lloji Router me valë
    Kujtesa (SDRAM) 128 MByte
    Hapësira ruajtëse (FLASH) 16 MByte
    Norma pa tela 1167 Mbps
    Nëse do të mbështesë Mesh mbështetje
    Mbështet IPv6 mbështetje
    Porta e daljes LAN Përshtatshëm 10/100/1000 Mbps
    Mbështetja e rrjetit IP statike, DHCP, PPPoE, PPTP,
    L2TP
    Teknologjia 5G MIMO /
    Antenë 2 antena të brendshme
    Stili i menaxhimit UI ueb/mobil
    Brezi i frekuencës 5G/2.4G
    A keni nevojë për të futur një kartë no

     

    Specifikimet                                                                                 
    Gama e frekuencës 2,4 ~ 2,4835 GHz
    5.1505.250 GHz5,725~5,850 GHz
    Standardi pa tela IEEE 802.11ac IEEE 802.11aIEEE 802.11n IEEE 802.11gIEEE 802.11b IEEE 802.11s
    Ndërfaqja 2 porte LAN 1000 Mbps
    Porta WAN 1*1000 Mbps
    Shkalla e transmetimit 2.4G: deri në 300 Mbps
    5G: deri në 867 Mbps
    Furnizimi me energji elektrike 12V DC/1A Fuqia dalëse 2.4 GHz <20 dBm
    5 GHz <20 dBm
    Butoni 1 buton rrjetë/RST Siguria pa tela WPA/WPA2 e përzier
    Drita e ekranit LED 1 dritë statusi (e kuqe/portokalli/jeshile) Siguria pa tela WPA/WPA2 e përzier
    Dimensionet 89x89x68,5 mm Antenat 2 antena të brendshme me dy breza
    Përmbajtja e paketës Router me valë T8*1
    Përshtatës i energjisë*1 Kabllo Ethernet*1 Udhëzues i instalimit të shpejtë*1
    Mjedisi operativ Temperatura e punës: 0℃~40℃(32℉~104℉)
    Temperatura e ruajtjes: -40℃~70℃(-40F~158℉) Lagështia e punës: 10%~90% jo kondensuese Lagështia e ruajtjes: 5%~90% jo kondensuese

    madhësia e produktit

    Specifikimet e harduerit
    vrapoj -2Port individuale LAN 1000 Mbps-1Port individuale prej 1000 Mbps WAN
    burimi - 12 VDC / 1 A
    buton me shtypje -1individual Butoni i shtypjes Mesh / RST-1 buton individual i energjisë
    llambë pilot 1 Dritë Shtetërore (E kuqe / Portokalli / Jeshile)
    antenë -2individual Antenë e brendshme me frekuencë të dyfishtë
    Dimensionet (gjatësia x, gjerësia x, lartësia) -89 x 89 x 68,5 mm
    Parametrat me valë
    Standardet pa tela - IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g ,IEEE 802.11n, IEEE 802.11s
    diapazoni i frekuencës - 2,4 ~ 2,4835 GHz- 5,150-5,250 GHz, 5,725~5,850 GHz
    Norma pa tela - 2.4 GHz: Deri në 300 Mbps- 5 GHz: Deri në 867 Mbps
    fuqia dalëse - 2,4 GHz < 20 dBm
    - 5 GHz < 20 dBm
    Siguria pa tela - WPA/WPA2 e përzier
    duke marrë ndjeshmëri 2.4G: 11b: <-81dbm;11 g: <-68 dbm;11n: HT20<-65dbm HT40: <-62dbm5G: 11a:<-68dbm;

    11n : HT20<-65dbm HT40: <-62dbm

    11ac: <-51dbm

    funksioni i softuerit
    modeli i sistemit -Model rrjetë
    faqja kryesore -Cilësimet e shpejta-Cilësimet bazë-Cilësimet e avancuara-LED-Dalje-rinis
    Rrjetë rrjetë -Mesh Networking-Topologji Mesh-Roaming-Lidhja në fabrikë
    cilësimet e rrjetit -Cilësimet e hyrjes në internet-Cilësimet e LAN-Lidhja IP / MAC-Cilësimet e DDNS-Cilësimet IPTV-Cilësimet IPv6
    Mënyra e rrjetit -IP statike, DHCP, PPPoE, PPTP, L2TP
    Cilësimet me valë -Cilësimet bazë-Rrjeti i vizitorëve (Multi-SSID)
    Kontrolli i prindërve -MAC bazuar në kontrollin e kohës në internet
    QoS -Kontroll i shpejtësisë WAN lart/poshtë, kontroll i gjerësisë së brezit të bazuar në adresën IP
    i sigurt -MAC filtrim-IP / filtrim port-filtrim URL
    NAT -Serveri virtual (përcjellja e portit) -DMZ-VPN depërton
    menaxhuar -Përmirësoni firmware-Cilësimet e kohës-Menaxhimi në distancë-Cilësimet e fjalëkalimit - rinisja e orarit - regjistri i sistemit, etj
    tjetër
    Përmbajtja e paketimit -T8 router me valë * 1-Përshtatës i energjisë * 1- Kabllo Ethernet * 1-Udhëzuesi i instalimit të shpejtë * 1

    Shënim: Merrni si shembull paketimin e njësisë. (Ky produkt gjithashtu ka paketim 2 në 1 dhe 3 në 1, të listuara më sipër vetëm për referencë.)

    mjedisi -Temperatura e funksionimit: 0℃ ~ 40 ℃ (32 ℉ ~ 104 ℉)-Temperatura e ruajtjes: -40℃ ~70℃ (-40 ℉ ~158 ℉)-Lagështia e punës: 10%~90% pa kondensim-Lagështia e ruajtjes: 5%~90% pa kondensim

    Wi-Fi me shpejtësi të lartë 1,167 M

    T8 përdor gjeneratën e re të standardit IEEE 802.11ac, me shpejtësi wireless deri në 1,167 Mbps dhe është i optimizuar për muzikë, video HD dhe lojëra në internet.

    Rrjetëzimi Mesh me një klikim

    Thjesht shtypni tastin "T" në pajisje dhe të gjithë T6-të e tjerë do të lidhen automatikisht, duke krijuar një gamë të gjerë rrjetesh inteligjente me valë për të përmbushur nevojat tuaja për lidhje me valë përmes terminaleve të shumëfishta.Nëse blerja është një "komplet lidhës", çiftimi i rrjetit të paracaktuar nga fabrika, nuk ka nevojë të konfigurohet përsëri manualisht, mund të përdoret priza.

    Roaming pa probleme në të gjithë rajonin

    Mbështet roaming pa ndërprerje në të gjithë rajonin, ndërron automatikisht sinjalin me valë me shpejtësi të lartë, lidhje afatgjatë me Wi-Fi me cilësi të lartë, shfletim i pandërprerë në internet.

    Lidhje me tela me gigabit të plotë, rrjet me fibra optike të restauruar me humbje zero

    Një port gigabit WAN dhe dy porte gigabit LAN ofrojnë lidhje ultra të shpejtë në internet, duke sjellë të njëjtën përvojë shfletimi në internet si një lidhje me fibra me shpejtësi të lartë dhe janë ideale për përdoruesit e brezit të gjerë me fibra që përdorin 200 Mbp ose më të lartë.

    MU-MIMO dhe formimi i rrezes përmirësojnë efikasitetin e gjerësisë së brezit

    Me teknologjinë Wave2 MU-MIMO dhe Beamforming, T8 mundëson komunikim të njëkohshëm me pajisje të shumta dhe mbështetje që transmeton dendur sinjale në pajisjet e lidhura me valë, si telefonat inteligjentë, tabletët dhe laptopët, duke përmirësuar kështu në masë të madhe efikasitetin e gjerësisë së brezit dhe përvojën Wi-Fi .

    mbështetje IPTV

    IPTV është një nga funksionet më të dobishme për përdoruesit, përdoruesit mund të zgjedhin programet video të ofruara nga faqet e internetit në internet me shpejtësi të lartë të bandwidth-it në internet, ai u sjell përdoruesve një përvojë shumë të mirë Wi-Fi dhe multimediale.Mbështetja për protokollin më të fundit IPv6 IPv6 është një gjeneratë e re e protokollit të internetit që mund të identifikojë në mënyrë inteligjente pajisjet në internet.Ka hapësirë ​​më të madhe adresash, efikasitet më të lartë të përcjelljes dhe siguri më të madhe se IPv4.

    Mbështet kontrollin prindëror, për të arritur akses të shëndetshëm në internet

    Kontrolli prindëror mund të vendosë periudhën kohore të lejuar të internetit, të menaxhojë në mënyrë efektive kohën në internet të pajisjeve, më i përshtatshëm për prindërit për të kontrolluar kohën e fëmijëve të tyre në internet.

    Ndarja e mikpritësit dhe mysafirit, sinjali është më i sigurt

    Mbështetja e rrjetit të vizitorëve, rrjeti pritës dhe ndarja e rrjetit të mysafirëve, jo vetëm i përshtatshëm për vizitorët për të vizituar internetin, por edhe për të siguruar sigurinë e rrjetit pa tel, duke optimizuar përdorimin e gjerësisë së brezit.

    http://itotolink.Emri i domenit neto është aksesi

    Lejon përdoruesit të kalojnë nëpër uebsajtin e specifikuar www.itotolink.Rrjeti është për të konfiguruar ruterin që e bën përdoruesin të lehtë për t'u mbajtur mend.

    Përdorni ndërfaqen e përdoruesit dhe APP-në e telefonit për konfigurim të shpejtë

    Ju mund të përdorni një UI të veçantë telefoni ose APP TOTOLINK Router në një kohë shumë të shkurtër.Ky APP ju lejon të menaxhoni cilësimet e rrjetit tuaj nga çdo pajisje Android ose iOS.

    Karakteristikat e produktit

    Pajtueshmëria me kriteret Wi-Fi wave2 IEEE 802.11ac Ishte 867 Mbps në brezin 5 GHz dhe 300 Mbps në brezin 2,4 GHz, me një shpejtësi maksimale me bandë të dyfishtë prej 1,167 Mbps me një klikim të rrjetit Mesh Mbështetje për rrjete të shumta pajisjesh për të arritur një rrjet të gjerë Wi- Mbulimi Fi Roaming me valë i ndihmon përdoruesit të kalojnë automatikisht në burime më të forta sinjali MU-MIMO dhe Beamforming ndihmojnë për të transmetuar dendur sinjale me valë dhe për të përmirësuar efikasitetin e gjerësisë së brezit Portet e plota Gigabit WAN dhe LAN për transferim efikas të të dhënave Mbështetje për DHCP, IP statike, PPPoE, PPTP dhe L2TP. Veçoritë e brezit të gjerë Sigurojnë një siguri hibride WPA / WPA2 QoS: Kontrolli i gjerësisë së brezit të bazuar në adresën IP Veçoria IPTV lejon të shijoni filma në internet në shtëpi IPv6 ofron hapësirë ​​më të madhe adresash, shpejtësi më të shpejtë përhapjeje dhe siguri më të lartë Kontrolli prindëror mund të krijojë një mjedis të sigurt dhe të shëndetshëm interneti për Fëmija juaj ndarja e hostit dhe mysafirit, sinjali është më i sigurt - I lehtë për t'u konfiguruar dhe menaxhuar me ndërfaqen e përdoruesit celular dhe APLIKACIONIN TOTOLINK

    Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
    web聊天