10g Spf + 850nm Mode Duobla Fibro 300m Optika Modulo Sfp 10g Sr.

Mallonga priskribo:

Trajto:

SFP + pako kun LC konektilo
850nm VCSEL Lasero kaj PIN foto detektilo
Ĝis 300m transdono sur 2000MHz-km MMF
Potenco dibocxo <1W
LVPECL kongrua datumoj eniro / elirita interfaco
Malalta EMI kaj bonega ESD protekto
laseron sekureco normo IEC-60825 observema
Kongrua kun RoHS
Kongrua kun SFF8472


produkto Detalo

produkto Etikedoj

Apliko :
  • Ethernet
  • Fibra Kanalo 8x, 10x
Produktaj parametroj :

Parto Ne

Ondolongo

konektilo

Temp.

TX Potenco

(dBm)

RX Sens

(Max.) (DBm)

distanco

SFP + -10G-SR

850

LC

0 ~ 70 ° C

-9 al-3

ne

<300 m

SFP + -10G-SR +

850

LC

-10 ~ 85 ° C

-9 al-3

ne

Absoluta Maksimuma Ratings:

parametro

simbolo

Min

Maks

Unueco

stokado temperaturo

TS

-40

+85

mastruma temperaturo

SUPRA

komerca nivelo

-20

+70

industria nivelo

-40

85

provizo Tensio

VCC

-0,5

+3,6

V

Tensio sur Ajna Pinglo

VIN

0

VCC

V

Lutante temperaturo, Tempo

-

260 ℃, 10 S

℃, S

Operacia Medio :

parametro

simbolo

Min.

typ

Maks.

Unueco

ambient Temperaturo

TAMB

komerca nivelo

0

-

70

industria nivelo

-10

85

Potenca Provizo Tensio

V CC-VEE

3.15

3.3

3.45

V

Potenca Disipado

1

W

datumoj Imposto

10.3125

Gbps

Optikaj Karakterizaĵoj :
(Ĉirkaŭa Funkcia Temperaturo 0C ĝis + 70C, Vcc = 3.3 V)

parametro

simbolo

Min.

Tip.

Maks.

Unuoj

Transdona Sekcio

centro Wavelength

jen

840

850

860

nm

RMS Spektrala Larĝo

Dl

-

-

0.45

dB

Meza Eliga Potenco

Po

-5

-

-1

dBm

formorto Ratio

Er

3.0

-

-

dB

Disvastiga Puno

3.9

dB

Relativa Intenseca Bruo

RIN 12OMA

-128

dB / Hz

Tuta nervo

Tj

IEEE 802.3ae

Ricevila Sekcio

centro Wavelength

jen

850

nm

Ricevilo-Sentemo

Rsen

-11,5

dBm

Emfazita Sentemo

Rsen

-7,5

dBm

Ricevilo Superŝarĝas

Rov

0

dBm

Revena Perdo

12

dB

LOS Aserti

LOS A

-25

dBm

LOS Deserto

LOS D

-15

dBm

LOS Histerezo

0,5

4

Elektraj Karakterizaĵoj :
(Ĉirkaŭa Funkcia Temperaturo 0C ĝis + 70C, Vcc = 3.3 V)

parametro

simbolo

Min.

Tip.

Maks.

unuo

Transdona Sekcio

Eniga Diferenca Impendeco

Zin

90

100

110

Ohm

Datumoj Eniro Balancilo Diferenciala

Vin

180

700

mV

TX Malŝalti Malŝalti

2.0

Vcc

V

Ebligi

0

0.8

V

TX-Kulpo Aserti

2.0

Vcc

V

Deasert

0

0.8

V

Ricevila Sekcio

Eliga diferenciala impendeco

Zout

100

Ohm

Datuma eligo Swing Differential

Vout

300

800

mV

Rx_LOS Aserti

2.0

Vcc

V

Deasert

0

0.8

V

Maksimumaj Subtenataj Distancoj :

parametro

simbolo

Min.

Tip.

Maks.

unuo

Fibra Tipo 850nm OFL
850nm
62,5 um 160MHz-km

26

m

200MHz-km

33

m

50 um 400MHz-km

66

m

500MHz-km

82

m

2000MHz-km

300

m

Diagnostiko :

parametro

Gamo

Precizeco

Unueco

Kalibrado

temperaturo

 -5 ~ 75

± 3

ºC

Interna

Tensio

    0 ~ VCC

0.1

V

Interna

Bia Nuna

   0 ~ 12

0.3

mA

Interna

Tx Potenco

 -8 ~ 1

± 1

dBm

Interna

Rx-Potenco

-18 ~ 0

± 1

dBm

Interna

EEPROM-INFORMOJ 0 A0) :

Ald

Kampograndeco

(Bajtoj)

Nomo de Kampo

HEX

Priskribo

0

1

Identigilo

03

SFP

1

1

Ext. Identigilo

04

MOD4

2

1

konektilo

07

LC

3-10

8

Transceiver

10 00 00 00 00 00 00 00 00

Transdona Kodo

11

1

Kodigado

06

64B66B

12

1

BR, nominala

67

10000M bps

13

1

Rezervita

00

14

1

Longo (9um) -km

00

15

1

Longo (9um)

00

16

1

Longo (50um)

08

17

1

Longo (62.5um)

02

18

1

Longo (kupro)

00

19

1

Rezervita

00

20-35

16

Vendista nomo

48 44 56 20 20 20 20 20

20 20 20 20 20 20 20 20

HDV

36

1

Rezervita

00

37-39

3

Vendisto OUI

00 00 00

40-55

16

Vendisto PN

xx xx xx xx xx xx xx xx

xx xx xx xx xx xx xx xx

ASC II

56-59

4

Vendisto rev

31 2E 30 20

V1.0

60-61

2

Ondolongo

03 52

850nm

62

1

Rezervita

00

63

1

CC-BAZO

XX

Kontrolu sumon de bajto 0 ~ 62

64-65

2

Opcioj

00 1A

LOS, TX_DISABLE, TX_FAULT

66

1

BR, maks

00

67

1

BR, min

00

68-83

16

Vendisto SN

00 00 00 00 00 00 00 00 00

00 00 00 00 00 00 00 00 00

Nespecifita

84-91

8

Datkodo de vendisto

XX XX XX 20

Jaro, Monato, Tago

92-94

3

Rezervita

00

95

1

CC_EXT

XX

Kontrolu sumon de bajto 64 ~ 94

96-255

160

Vendisto specifa
Pingloj Nomo

Priskribo

NOTO

1

VeeT

Transdona Grundo

2

Tx Kulpo

Sendilo pri Kulpa Indikilo

1

3

Tx Malŝalti

Dissendilo Malŝalti

2

4

MOD DEF2

Modula Difino 2

3

5

MOD DEF1

Modula Difino 1

3

6

MOD DEF0

Modula Difino 0

3

7

RS0

Ne konektita

8

LOS

Perdo de Signalo

4

9

RS1

Ne konektita

10

VeeR

Ricevila Grundo

11

VeeR

Ricevila Grundo

12

RD-

Inv. Ricevita Datuma Eligo

5

13

RD +

IRricevita Datuma Eligo

5

14

VeeR

Ricevila Grundo

15

VccR

Ricevilo

16

VccT

Dissendila Potenco

17

VeeT

Transdona Grundo

18

TD +

Transdoni Datuman Enigon

6

19

TD-

Inv. Transdoni Datuman Enigon

6

20

VeeT

Transdona Grundo

Notoj:
1. TX-Kulpo estas malferma kolekta eligo, kiu devas esti tirita per 4.7k ~ 10kΩ-rezistilo sur la gastiganta tabulo al tensio inter 2.0V
kaj Vcc + 0.3V.Logiko 0 indikas normalan funkciadon; logiko 1 indikas iuspecan laseron. En la malalta stato, la eligo estos tirita al malpli ol 0.8V.
2. TX Disable estas enigo, kiu estas uzata por fermi la optikan eliron de la dissendilo. Ĝi estas tirita supren ene de la modulo per 4.7k ~ 10kΩ-rezistilo. Ĝiaj statoj estas:
Malalta (0 ~ 0.8V): Dissendilo ŝaltita
(> 0.8V, <2.0V): Nedifinita
Alta (2.0 ~ 3.465V): Dissendilo Malŝaltita
Malfermita: Dissendilo Malŝaltita
3. MOD-DEF 0,1,2 estas la difinaj moduloj. Ili devas esti tiritaj per 4.7k ~ 10kΩ-rezistilo sur
la gastiganta tabulo. La streĉa tensio devas esti VccT aŭ VccR.
MOD-DEF 0 estas konektita de la modulo por indiki ke la modulo ĉeestas
MOD-DEF 1 estas la horloĝa linio de du dratoj seria interfaco por seria ID
MOD-DEF 2 estas la datuma linio de du dratoj seria interfaco por seria ID
4. LOS estas malferma kolektanta produktaĵo, kiu devas esti tirita per 4.7k ~ 10kΩ-rezistilo sur la gastiganta tabulo al tensio inter 2.0V kaj Vcc + 0.3V.
indikas normalan funkciadon; logiko 1 indikas perdon de signalo. En la malalta stato, la eligo estos tirita al malpli ol 0.8V.
5. Ĉi tiuj estas la diferenciala ricevilo. Ili estas interne AC-kunligitaj 100Ω diferencialaj linioj, kiuj devas esti finitaj per 100Ω (diferencialaj) ĉe la uzanto SERDES.
6. Ĉi tiuj estas la diferencialaj enigiloj de dissendilo. Ili estas AC-kuplitaj diferencialaj linioj kun 100Ω diferenciala finaĵo ene de la modulo.
Rekomendita Aplika Cirkvito :

Skiza desegno (mm) :


  • Antaŭa:
  • Sekva:

  • Skribu vian mesaĝon ĉi tie kaj sendi ĝin al ni