• Giga@hdv-tech.com
 • 24H онлајн услуга:
  • 7189078c
  • sns03
  • 6660e33e
  • YouTube 拷贝
  • инстаграм

  Контактирајте не

  Шенжен HDV Photoelectron Technology Ltd.

  Адреса

  6/f, зграда Б, индустриска зграда КсуДа, прва индустриска зона Фенгхуанг, град Фујонг, округ Баоан, ШенЖен, 518103, Кина.

  Е-пошта

  Телефон

  Тел:(86-755)8600 0116

  Факс: (86-755) 8600 0112

  Телефон: 86-18923725432

  Wechat/WhatsApp

  Whatsapp: +86 18923725432

   Wechat: suzhijia002

  Часови

  Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

  Сабота, Недела: Затворено

  САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?


  веб聊天