1.25G 1310nm 20KM un singur modul de fibre cu dublă Modul Sfp LC

Scurta descriere:

Caracteristici:
Multi-source pachet cu dublă recipiente SFP LC / PC;
Modul Single dublă transmisie fibre
până la 20 ~ 80 km cu 9 / SMF 125 um;
AC cuplat pentru Rx și Tx laterale
Două domenii de temperatură: 0 ° C până la + 70 ° C pentru nivelul comercial, -40 ° C până la + 85 ° C la nivel industrial;
operează la 1.25Gbps rata de date;
Respectă MIL-STD-883 / GR-468
Respectă cu o mulțime de mărci de comutator , cum ar fi H3C ...... cisco.
Poate fi cu sau fără DDM


Detaliile produsului

Tag-uri produs

Aplicații:
  • Intrerupator
  • Sistem de monitorizare video
  • sistemul de telecomunicații
Parametrii produsului:

Nr

Lungime de undă

Conector

Temp.

Putere TX

(DBm)

RX Sens

(Max.) (DBm)

DDMI

Distanţă

DSFP3X24-F11LC-20

T 1310FP / rx 1100 ~ 1610

LC

-20-70

-9 la 0

-23

F

20 km

DSFP5X24-D12LC-40

T 1550DFP / R 1100 ~ 1610

LC

-20-70

-5 ~ 0

-24

T

40 km

DSFP6124-C12LC-80

T 1610 CWDM / R 1100 ~ 1610

LC

-20-70

-3-2

-26

T

80 km

Informatii despre comanda:
Exemplul
DSFP 3X 24-0 12 LC - 20

Semn

Însemna

Descriere

DSFP

tip modul

DSFP = fibre duble SFP

= Fibră Single SFP SFP

3X

val Centrul

88 = 850nm T & R

3x = 1310 tx / 1100 ~ 1610 RX

CWDM Ca 49 = 1490 CWDM TX 1100 ~ 1610 RX

24

data Rate

03 = 155m

12 = 622M

24 = 1.25G

48 = 2,5G

60 = 3.125G

0

tip laser

0 = fără LD

1

T de operare

1 = -20 ~ + 70 ℃

2 = -40 ~ + 85 ℃

2

DDMI

1 = NO DDM

2 = DDMI

LC

Conector

SC = SC

LC = LC

20

Distanţă

022 = 220M

055 = 550M

5 = 5KM

10 = 10KM

20 = 20KM

40 = 40KM

80 = 80km

100 = 100KM

Evaluări absolute maxime:

Parametru

Simbol

min

Max

Unitate

Temperatura de depozitare

TS

-40

+85

Temperatura de Operare

TOP

nivelul comercial

-20

+70

nivel industrial

-40

85

Tensiunea de alimentare

VCC

-0,5

+4,5

V

Tensiune pe orice PIN

VIN

0

VCC

V

De lipit Temperatură, Timp

-

260 ℃, 10 S

℃, S

Condiții de funcționare recomandate:

Parametru

Simbol

Min.

Tip

Max.

Unitate

Temperatura ambientala

Tamb

nivelul comercial

0

-

70

nivel industrial

-40

85

Tensiunea de alimentare

V CC-VEE

3

3.3

3.6

V

Conditii de operare:
1. Transmițătorul (T = 25 ℃, Vcc = 3 ~ 3,6V (+ 3,3V)) 1.25G

Parametru

Simbol

Min.

Tip

Max.

Unitate

Centrul de lungimi de unda

lc

FP SAU DFB

1520

1550

1580

nm

1280

1310

1340

CWDM

l-6

l (Nota1)

L 6

lăţimea spectrală

△ l

FP @ RMS

-

1

2

nm

DFB @ 20dB

FWHM

-

-

1

Modul lateral Raportul de suprimare

SMSR (numai DFB)

30

dB

Putere de iesire

0 ~ 20 km

1310 FP

Po

-9

-

-3

dBm

20 km

1550 DFB

-9

-

-0

CWDM

-9

-

-0

40 km

1550 DFB

-5

0

CWDM

-5

0

80 km

1550 DFB

-3

2

CWDM

-3

2

Raportul extincţia

ER

1,25G

9

-

dB

Oferta curentă

ICCT

-

150

mA

Intrare diferențială Impedanta

Rin

100

Ω

Date de intrare Swing diferențială

Vin

300

1200

mV

Optice Amplitudinea de modulare

OMA

174

ew

Transmit Dezactivați tensiune

VD

2.0

Vcc

V

Transmiteți Activați tensiune

VEN

0

0,8

V

Transmit Dezactivați Assert Ora

10

ne

Rise optice / Fall Ora

Tr / Tf (20-80%)

150

260

ps

Contribuția Jitter deterministă

TX ΔDJ

51.7

ps

Contribuția totală jitter

TX ΔTJ

90

ps

Ieșire optică ochi

IUT-T G.957 Conformitate

2.Receiver (T = 25 ℃, Vcc = 3 ~ 3,6V (+ 3,3V) 1.25G

Parametru

Simbol

Min.

Tip

Max.

Unitate

Gama de lungimi de unda

lc

1100

1610

nm

Sensibilitate

0 ~ 20 km

1,25G

bolț

PMIN

-

-24

-23

dBm

40 km

bolț

-

-25

-24

80 km

bolț

-

-27

-26

MAX. Putere de intrare (Saturație)

PMAX

-3

-

-

Semnal Detect Assert

PA

-

-

-24

Signal Detectare De-assert

PD

-34

-

-

Signal Detect histerezis

PHYS

1

-

4

Oferta curentă

ICCR

-

-

150

mA

Date Swing de ieșire diferențială

Vout

400

-

1000

mV

Semnal Detectare tensiune - înaltă

VSDHC

2.0

-

VCC

V

Semnal Detectare tensiune - joasă

VSDL

0

-

0,8

Note:
trecerea de la o stare de mare la o stare scăzută.
1) Valoarea puterii de ieșire și sensibilitatea pot fi personalizate în funcție de cererea
Proiectare Notă:

Descriere DSFP Pin

bolț

descrieri

bolț

descrieri

1

Veet

Emițător la sol (comun cu receptor la sol)

1

2

TFAULT

Emițător defect.

2

3

IPC

Emițător Dezactivați. ieșire cu laser dezactivată ridicată sau deschisă.

3

4

MOD_DEF (2)

Modul de definire a liniei 2. Datele pentru ID-ul de serie.

4

5

MOD_DEF (1)

Modul de definire a liniei 1. Ceas pentru ID-ul de serie.

4

6

MOD_DEF (0)

Modul 0. Definiție Grounded în cadrul modulului.

4

7

Rata Selectați

Nu există conexiune necesară

8

LOS

Pierderea indicației semnalului. Logic 0 indică funcționarea normală.

5

9

VEER

Receptor sol (comun cu transmițător la sol)

1

10

VEER

Receptor sol (comun cu transmițător la sol)

1

11

VEER

Receptor sol (comun cu transmițător la sol)

1

12

RD-

Receptor Inverted DATE afară. AC Cuplat

13

RD +

Receptor non-inversat DATE afară. AC Cuplat

14

VEER

Receptor sol (comun cu transmițător la sol)

1

15

VCCR

Receptor de alimentare

16

consiliere și testare

Emițător de alimentare

17

Veet

Emițător la sol (comun cu receptor la sol)

1

18

TD +

DATE Emițător non-Inverted în. AC Cuplat.

19

TD-

Emițător DATE Inverted în. AC Cuplat.

20

Veet

Emițător la sol (comun cu receptor la sol)

1

Small Form-factor Pluggable Acordul Multisource (SFP) Transceiver (MSA)

Gazdă Consiliul de Aspect SFP mecanic (Cont.)

Recomandate Bezel Proiectare

  • Anterior:
  • Următor:

  • Scrie aici mesajul tau si trimite-l la noi