Factory grossist billiga Network Oem Ethernet 24 port fiber switch

Kort beskrivning:

Ethernet Port: 24*10/100Base-TX RJ45 port

Fiber Port: 2*Photoelectric multiplexing RJ45 port & 2*1000M

Packet Forwarding: 40.32Mpps

 

Size(L*W*H):300mm*18

N.W/G.W: 1.6Kg/2.2Kg


Produktdetalj

Parameters

Applications

video

produkt~~POS=TRUNC

Produktbeskrivning :

Factory grossist billiga Network Oem Ethernet 24 port fiber switch

Factory grossist billiga Network Oem Ethernet 24 port fiber switch

Factory grossist billiga Network Oem Ethernet 24 port fiber switch

Factory grossist billiga Network Oem Ethernet 24 port fiber switch


Modell

ZX-2G24MFL

Produkt

Ethernet 24 + 2 optisk omkopplare

fast Port 24 * 10 / 100Base-TX RJ45-port (data) 2 * Fotoelektrisk multiplexing RJ45-port2 * 1000M SFP
nätverks~~POS=TRUNC protokoll~~POS=HEADCOMP IEEE 802.3IEEE 802.3i 10BASE-T IEEE 802.3u 100BASE-TXIEEE 802.3ab 1000BASE-TIEEE 802.3z 1000BASE-XIEEE 802.3xIEEE 802.1q VLAN
Hamnspecifikation 10 / 100BaseT (X) Auto
Sändningsläge Store och Forward (full Wirespeed)
Bandbredd 40 Gbps
Vidarebefordran av paket 40.32Mpps Stöder vidarebefordran av 9K jumbo-paketlängd vid trådhastighet
MAC-adress 8 K
Buffert 4,1
överföringsavstånd 10BASE-T : Cat3,4,5 UTP(≤250 meter)100BASE-TX : Cat5 or later UTP(150 meter)1000BASE-TX : Cat6 or later UTP(150 meter)1000BASE-SX:62.5μm/50μm MMF(2m~550m)1000BASE-LX:62.5μm/50μm MM(2m~550m) or 10μm SMF(2m~5000m)
Watt Standbyläge: ≤30W;
LED-indikator PWR: Power LED1-24: (Link LED = 10 / 100M Link,) 25 26: (SFP LED)
ineffekt Inbyggd ström AC: 100 ~ 240V 50-60Hz 1A
Drifttemperatur / Fuktighet -10 ~ + 55 ° C; 5% ~ 90% RH Icke koagulering
Förvaringstemperatur / Fuktighet -40 ~ + 75 ° C; 5% ~ 95% RH Icke koagulering
Produktstorlek / Förpackning (L * B * H) 300mm * 180mm * 45mm350mm * 250mm * 80mm
NW / GW (kg) 1,6 kg / 2.2kg
Installation Rackmonterad (valfritt maskin hängare reservdelar)
Blixt skyddsnivå 3KV 8 / 20us; IP30
Certifikat CE mark, commercial;CE/LVD EN60950; FCC Part 15 Class B;RoHS;MA;CNAS
Garanti Hela enheten för två år

  • Skriv ditt meddelande här och skicka det till oss