metu modulo 20km 1.25G px20 +++ SFP modulo epon Olt px20 7dBm epon Olt SFP transceiver

Mallonga priskribo:

Produkto Trajtoj:

Kongrua IEEE 802.3ah 1000BASE-PX20 ++ Enhanced GEPON aplikon
Aplikita al EPON OLT por Single Fibro Bi-direktaj EPON Sistemo
SFP, Sola SC konektilo, Cifereca Diagnostic Interfaco Cumplimiento kun SFF-8472
Burst Digital Ricevante Signalo Forto Indiko (RSSI)
Ununura 3.3V nutrado
operacio kazo temperaturo -10 ~ 70 ° C por komercaj
RoHS-6 plenumo


produkto Detalo

produkto Etikedoj

metu modulo 20km 1.25G px20 +++ SFP modulo epon Olt px20 7dBm epon Olt SFP transceiver

1.Absolute Maksimuma Rangigoj
parametro Unueco Min. Tipa Max.
Potenca Provizo V 0 4.2
Stokado Ambient Temperaturo ° C -40 85
Mastruma Case Temperaturo ° C -40 85
Operaciante Relativa Humido % 5 95
Ricevilo Difektita Sojlo dBm 0
2.Operating Kondiĉo
parametro Unueco Min. Tipa Max.
Potenca Provizo V 3.1 3.3 3.5
Operaciante Kazo Temp por C-temp ° C -10 70
Operaciante Relativa Humido % 5 95
Datumoj Imposto (TX / RX) Gbit / s 1.25
3.Optical Karakterizaĵoj
parametro Unueco

Min.

Typ.

Max.
TX Centra Wavelength nm

1480

1500
Spektra Larĝeco (-20dB) nm 1
SMSR dB 30
Signifi Lanĉita Potenco (BOL) dBm 7

7.5

10
Signifi Lanĉita Potenco (TX Off) dBm -39
Formorto Ratio (Notu 1) dB 9
TX Tuta jitter UI 0.43
Pliiĝo / Fall Tempo (20% -80%) ps 260
Rin 15OMA dB / Hz -115
Optika Reveni Perdo Toleremo dB -12
Dissendilo kaj dispersión Puno (20km G.652)  dB  2.3
TX Optika Okulo Masko Konsentemaj Kun IEEE Std 802.3ah ™ -2004
ricevi Wavelength nm

1260

1360
Sentkapablo (Notu 2) dBm -33
Overload dBm -6
dinamika Rang dB 25
Ricevilo Sojlo Ekloĝante Tempo ns 250
RX Dynamic Range (Noto 3) dBm

-30

-6
LOS-Deassert dBm -34
LOS-aserti dBm

-45

SD histéresis dB 0.5 6
ricevilo reflectance dB -12
4.Electrical Karakterizaĵoj
parametro Unueco Min. Tipa Max.
Potenca Provizo Nuna mA 300
Datumoj Eniro Diferenciala Balancilo mV 200 1600
Datumoj Diferenciala Impedanco Ω 90 100 110
TTL Importa -Low V 0 0.8
TTL Importa -High V 2.0 Vcc
TTL Eligo -Low V 0 0.4
TTL Eligo -High V 2.4 Vcc
Datumoj Eligo Diferenciala Balancilo mV 400 1600
Los aserti Tempo ns 500
Los Deassert Tempo ns 500
5.Applications kaj solvoj
epon Olt px20 20km 1.25g px20 + epon Olt SFP transceiver gepon Olt SFP
epon Olt px20 20km 1.25g px20 + epon Olt SFP transceiver gepon Olt SFP
epon Olt px20 20km 1.25g px20 + epon Olt SFP transceiver gepon Olt SFP
epon Olt px20 20km 1.25g px20 + epon Olt SFP transceiver gepon Olt SFP

  • Antaŭa:
  • Sekva:

  • Skribu vian mesaĝon ĉi tie kaj sendi ĝin al ni