pon module 20km 1.25G px20 +++ sfp module epon olt px20 7dBm epon olt sfp transceiver

Luv hauj lwm:

Khoom nta:

Tau tshaj IEEE 802.3ah 1000BASE-PX20 ++ Enhanced GEPON daim ntawv thov
Hos rau EPON OLT rau ib tug nkaus xwb Fiber ob-directional EPON System
SFP, Tib SC connector, Cov Diagnostic Interface raws li SFF-8472
tawg lawm Digital txais teeb liab zog hais (RSSI)
Tib 3.3V fais fab mov
lag luam cov ntaub ntawv kub -10 ~ 70 ° C rau coj mus muag
RoHS-6 raws li


khoom Nthuav dav

khoom cim npe

pon module 20km 1.25G px20 +++ sfp module epon olt px20 7dBm epon olt sfp transceiver

1.Absolute Maximum kev
parameter Unit Min. raug Max.
Hwj chim Mov V 0 4.2
Cia Ambient Kub ° C -40 85
Kev khiav hauj lwm Case Kub ° C -40 85
Kev khiav hauj lwm tus txheeb ze Vaum % 5 95
Receiver Puas Threshold dBm 0
2.Operating mob
parameter Unit Min. raug Max.
Hwj chim Mov V 3.1 3.3 3.5
Kev khiav hauj lwm Case Temp rau C-temp ° C -10 70
Kev khiav hauj lwm tus txheeb ze Vaum % 5 95
Cov ntaub ntawv Rate (TX / RX) Gbit / s 1.25
3.Optical yam ntxwv
parameter Unit

Min.

Hom.

Max.
TX Central wavelength nm

1480

1500
Spectral Dav (-20dB) nm 1
SMSR dB 30
Txhais li cas launched Fais fab (BOL) dBm 7

7.5

10
Txhais li cas launched Fais fab (TX tawm) dBm -39
Extinction piv (Nco ntsoov 1) dB 9
TX Tag nrho cov Jitter UI 0,43
Sawv / Caij nplooj zeeg Lub sij hawm (20% -80%) ps 260
Rin 15oma dB / Hz -115
Kho qhov muag Rov qab tsis kam dB -12
Transmitter thiab dispersion nplua (20km G.652)  dB  2.3
TX Optical qhov muag daim npog qhov ncauj Raws txoj cai Nrog IEEE kab mob STD 802.3ah ™ -2004
Tau txais wavelength nm

1260

1360
Neeg (Nco ntsoov 2) dBm -33
overload dBm -6
dynamic Rang dB 25
Receiver Threshold hauv lub sij hawm NS 250
RX Dynamic khwv (Note 3) dBm

-30

-6
LOS-Deassert dBm -34
LOS-vajhuam dBm

-45

SD Hysteresis dB 0.5 6
receiver Reflectance dB -12
4.Electrical yam ntxwv
parameter Unit Min. raug Max.
Hwj chim Mov Tam sim no Ma 300
Cov ntaub ntawv tawm tswv yim txawv Viav MV 200 1600
Cov ntaub ntawv txawv impedance Ω 90 100 110
TTL tswv yim -Low V 0 0.8
TTL tswv yim -High V 2.0 Vcc
TTL zis -Low V 0 0.4
TTL zis -High V 2.4 Vcc
Cov ntaub ntawv tso zis txawv Viav MV 400 1600
Los vajhuam Lub sij hawm NS 500
Los Deassert Lub sij hawm NS 500
5.Applications thiab cov kev daws
epon olt px20 20km 1.25g px20 + epon olt sfp transceiver gepon olt sfp
epon olt px20 20km 1.25g px20 + epon olt sfp transceiver gepon olt sfp
epon olt px20 20km 1.25g px20 + epon olt sfp transceiver gepon olt sfp
epon olt px20 20km 1.25g px20 + epon olt sfp transceiver gepon olt sfp

  • Yav dhau los:
  • Tom ntej:

  • Sau koj cov lus no thiab xa nws mus rau peb